Flip book element

بشقاب تم هپی طلاکوب

12,000تومان

بشقاب تم هپی طلاکوب ۱۰ عددی که نوشته هپی برد دی داخل آن چاپ شده است.

سایز این محصول اندازه ی بشقاب پیش دستی (حدود ۱۸ cm) بوده که برای سهولت شما در خرید اندازه ذکر شده است. این محصول از جنس مقوا بوده که بسیار زیبا و مناسب برای سرو تمام غذا ها و … قابل مصرف می باشد. مناسب برای تولد و سایر جشن ها می باشد.همانطور که در تصاویر مشاهده میکنین این محصول دارای چند رنگ متنوع بوده و برای جشن تولد تمامی سنین مناسب می باشد.

لطفآ در قسمت گزینه رنگ بشقاب تم خود را انتخاب نمایید.

 

اطلاعات بیشتر

ریسه هپی پرچمی طلاکوب

15,000تومان

ریسه هپی پرچمی طلاکوب که از جنس مقوای مقاوم  می باشد.رنگ زمینه آن سفید بوده و روی هر کارت حروف Happy Birth Day درج شده است.اندازه طول ریسه حدود ۲ متر بوده و مناسب برای تزیین جشن تولد تمامی سنین می باشد.طرح ریسه دارای دو رنگ طلایی و نقره ای میباشد.

در قسمت گزینه رنگ مورد نظر خود را انتخاب نمایید.

اطلاعات بیشتر

ریسه هپی طلاکوب

15,000تومان

ریسه تولد مبارک طرح طلاکوب که از جنس مقوای مقاوم بوده و در هر بسته ۱ عدد ریسه طرح دار زیبا به صورت متصل قرار دارد .دارای دو رنگ طلایی و نقره ای می باشد.این محصول حروف تولد مبارک لاتین ( Happy Birthday ) بوده که به زیبایی تمام طراحی شده است.

در قسمت گزینه رنگ مورد نظر را انتخاب بفرمایید.

اطلاعات بیشتر

شمع موزیکال

12,000تومان

شمع موزیکال در هنگام روشن کردن مانند گلی باز شده و شروع به نواختن موزیک می کند دارای جذابیتی خاص میباشد که همین امر باعث گردیده شمع موزیکال دارای جایگاهی خاص در میان مصرف کنندگان داشته باشد

در هر بسته یک عدد شمع موزیکال قرار دارد که پس از روشن کردن شروع به نواختن موزیک می کند و پس از اتمام باطری دیگر قابل استفاده نمی باشد.

اطلاعات بیشتر

بادکنک آرایی بالنی و برگزاری مراسم

بادکنک آرایی از مدل های ساده و تک رنگ تا مدل های پیچیده با چند رنگ مختلف وجود دارد و به اشکال گوناگون قابل اجرا شدن می باشد.امروزه نه تنها در جشن تولد بلکه در همایش ها و یا در افتتاحیه های برندها و.. نیز از بادکنک آرایی استفاده می کنند.برای اطلاع از چگونگی قیمت و اجرا مراسم جشن تولد با شماره تلفن های فروشگاه تماس بگیرید.

اطلاعات بیشتر

شمع وارمر ۵٠ عددی سفید

30,000تومان

شمع وارمر ۵٠ عددی سفید مناسب برای تمامی جشن ها و مراسم می باشد.داخل هر بسته شامل ۵٠عدد شمع  سفید بوده که بدون عطر و دود میباشد و زمان سوختن آن ۴ ساعت مدام است.با بسته های ۵٠عددی شما میتوانید با کنار هم چیدن وارمر ها اول حروف اسم و یا اشکال مختلف زیبا را طراحی کنید.

اطلاعات بیشتر

بادکنک فویلی قلب طرح I Love You هلیومی

14,000تومان

بادکنک فویلی قلب طرح I Love You هلیومی یکی از انواع بادکنک های جدید می باشد.رنگ قرمز و در ابعاد ۱۶ اینچ است و از آن برای تزئین مراسم و جشن ها نظیر تولد ، ولنتاین و سایر مراسم استفاده می شود . طرح این نوع بادکنک قلبی است و نوشته های آن سفید است .

اطلاعات بیشتر

بادکنک فویلی قلب I LOVE YOU هلیومی

20,000تومان

بادکنک فویلی قلب I LOVE YOU هلیومی یکی از انواع بادکنک فویلی در بازار جهانی می باشد که مخاطب های زیادی را جذب خود کرده است زیرا همانطور که در تصویر محصول مشاهده می کنید به صورت سه عدد قلب به هم پیوسته می باشد . جنس این محصول از فویل و ابعاد آن ۴۹*۹۸ سانتی متر می باشد . لازم به ذکر است که بادکنک فویلی قلب I LOVE YOU قابلیت پر شدن با گاز هلیوم را دارد .

اطلاعات بیشتر

Create a Flip Book for any product category. You can also select custom posts.